FIRMA

Skoro weszliście Państwo na naszą stronę to zapewne poszukujecie specjalistów którzy doradzą wam JAK WYBUDOWAĆ, URUCHOMIĆ LUB PROWADZIĆ HOTEL tak aby generował nie tylko satysfakcję z jego posiadania ale także zyski


Na rynku wiele jest firm które z przyjemnością wykonają dla Państwa wszelkiego rodzaju opasłe opracowania , wykonają audyt, zbadają nisze rynkowe czy nawet (!) przygotują strategię działania - na tym niestety w wielu przypadkach ich "pomoc" się kończy gdyż pomimo doskonałej skądinąd prezentacji, dużej wiedzy teoretycznej podpartej w kilku wypadkach tytułami akademickimi brak im tego jednego , drobnego elementu decydującego o końcowym sukcesie: DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU HOTELI , doświadczenia w byciu osobą odpowiedzialną bezpośrednio za realizację całościowego budżetu, wyniku operacyjnego czy utrzymanie płynności . Doświadczenia w braniu odpowiedzialności za wyniki finansowe które generuje hotel.

W odróżnieniu od znacznej części naszych kolegów i koleżanek Zespół Nasz składa się z osób które w ciągu lat swej pracy poznały wszystkie strony zarządzania hotelami i restauracjami, zarówno w obiektach miejskich jak i typowo konferencyjnych czy wypoczynkowych – ich Dyrektorzy i Menadżerowie wysokiego szczebla . Doskonale rozumiemy różnice dzielące te obiekty od siebie, staramy się więc tak przygotowywać rozwiązania aby jak skrojony na miarę garnitur doskonale uwydatniały zalety a subtelnie skrywały bolączki.

Wiemy jednak doskonale, że najlepszy nawet garnitur nie  zastąpi ciężkich ćwiczeń i treningu, My i nasza oferta mają Państwu, Waszemu hotelowi i zespołowi w nim pracującemu zapewnić taki właśnie trening  aby końcowy efekt wywoływał zadowolenie na twarzach Gości , Właścicieli i Pracowników .

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.  Nie obiecujemy cudów, nie gwarantujemy spektakularnych efektów po miesiącu pracy, nie jesteśmy tani – mówimy prawdę nawet wtedy gdy nie spodoba się ona Inwestorowi.
Jeśli szukacie Państwo cudotwórców nie pomożemy, jeśli szukacie ludzi znających się na swojej pracy – dobrze trafiliście.

 

 

Jesteśmy firmą działającą na rynku od  1991 r początkowo wyłącznie w branży IT . Z szeroko rozumianą branżą HORECA  związani jesteśmy od roku 2001 . W tym czasie działaliśmy na rzecz wielu większych i mniejszych obiektów o zróżnicowanym charakterze i lokalizacji zdobywając niezbędne doświadczenie.

Obecnie sprawnie łączymy obydwie, które w obecnych czasach przenikają się wzajemnie w wielu obszarach

Jesteśmy także członkiem KONSORCJUM HOTELOPOLIS – www.hotelopolis.pl w ramach którego uczestniczymy w realizacjach projektów hotelowych na terenie całej Polski  - z naszych usług korzystają zarówno hotele będące własnością indywidualnych inwestorów jak i znane sieci hotelowe.